Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas

Virtuali Hogvartso mokykla! Patirk neišdildomų nuotykių!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ežero pakrantė

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 07, 2008 1:05 pm

Čia knibžda daug įvairių gyvių
Atgal į viršų Go down
Elina Black
Elfė.Ketvirtakursė
Elina Black


Pranešimų skaičius : 234
Age : 30
Registration date : 2008-12-11

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 9:58 am

Elektrisity atėjo prie ežero ir pradėjo vaikščioti jo pakrante. Tada susirado gražią vietą ir atsisėdusi pradėjo skaityti knygą. Jai greitai ta knyga atsibodo ir ji įsikišo ją į krepšį. Tada pradėjo žiūrėti į tolį. Ir pradėjo svajoti apie atostogas, kai pagaliau bus galima pailsėti nuo pamokų.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:03 am

Rosalie atėjo ir atsistojo mergaitei už nugaros ir tarė:
-Tu per jauna. Laaabai per jauna. Negi tikrai to nori? Tu gi...grifė...ir šiaip. Ar tikrai nori pasmerkti save amžinai nakčiai, tamsai ir nežiniai kada tave sučiups ar paslaptį sužinos? Tu per jauna, tokiam sunkiam, labai sunkiam išbandymui. KArtoju, ar tu tikra kad to nori?O Gal tai tik impulsyvus ir greitas sprendimas kurio kaip reikiant neapmastei?
Atgal į viršų Go down
Elina Black
Elfė.Ketvirtakursė
Elina Black


Pranešimų skaičius : 234
Age : 30
Registration date : 2008-12-11

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:07 am

Elektrisity atsisuko
- Patikėk, manimi, masčiau daug laiko. Ir manau jog aš ne per jauna tam. Beje, nu ir kas kad aš grifė, man atrodo jokio skirtumo ar aš būčiau grifė, ar varnanagė, ar klastuolė. Dėl paslapties išlaikymo. Aš tikrai saugosiu paslaptį, patikėk.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:10 am

Rosalie pakraipė galvą ir ją nuleido:
-žinai, aš negaliu..tu tokia jauna, tau tik vienuolika metų. Aš negaliu tavęs tam pasmerkti. Tai baisu..patikėk manimi. Kiekvieną mielą dieną aš savęs klausiu kodėl turiu tai kęsti. tu to gailėtumeis. kasdien..tai būtų tarsi...Tarsi baisiausios kančios kasdien. Tu bijosi išsiduoti, būti susekta ar kitaip parodyti jog esi vampyrė. Tai baisu..gal tu manimi netiki, bet patikėk aš negaliu to daryti tokiam jaunam žmogui. man per sunku
Atgal į viršų Go down
Elina Black
Elfė.Ketvirtakursė
Elina Black


Pranešimų skaičius : 234
Age : 30
Registration date : 2008-12-11

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:14 am

Elektrisity tarė:
- Jeigu tau taip yra nebutinai man bus. Ir kaip jau sakiau aš manau jog tikrai neesu per jauna. Taigi jeigu tu nesugebi, eisiu ieškoti kito vampyro.
Elektrisity atsistojo pasiėmė rankinę ir patraukė pakrante.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:18 am

Rosalie nusikvatojo savo skambiu juoku ir tarė:
-panelyte, mano galioje visi vamprai. Ne aš, jų nebūtų. Mano žodis svarbiausias ir galutinis, tad net nesivargink, tokio kuris tau įkastų nerasi. Paauk ir gal kada nors vėl apie tai pasikalbėsim, mergyt.
tada ji pasitaisė savo garbanas ir vis dar šypsodama atsisėdo ant suoloiuko.
Atgal į viršų Go down
Elina Black
Elfė.Ketvirtakursė
Elina Black


Pranešimų skaičius : 234
Age : 30
Registration date : 2008-12-11

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:20 am

Elektrisity supykusi atsisuko:
- Dar kur nors surasiu tokį vampyrą kuris sutiks man įkasti, pamatysi.
Elektrisity apsisuko ir nudrožė link pelėdyno.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptySk. 12 14, 2008 10:22 am

Rosalie pakilo ir atsirado priešais Elektrisity veidą. Tada iškošė:
-Tu man grasini? Mergyt, nusileisk ant žemės ir patikėk kad rasi nebent volturius kurie tau ne įkas o tiesiog suplėšys į gabalus. Mergaičiuke, būk protinga ir paklausyk tetos Rosalie. Suauk, vėliau kaip jau sakiau, pašnekėsim ir aptarsim. Tu dar maža ir beviltiškai patikėjusi kad gali būti vampyre. Tai ne vien žaidimas. Tai kova dėl būvio. pati sunkiausia kova, kurios tu būdama tokia maža nelaimėsi. patikėk manimi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptyTr. 12 17, 2008 2:09 pm

Bella atejusi i ezero pakrante, eme ramiai vaikscioti. Oras buvo vesokas, bet gaivus. Vanduos buvo siek tiek uzsales, bet Bella nerizikavo lipti, nors galejo. Eidama vis dairesi ir galvojo, jog cia yra nuostabu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptyŠt. 12 20, 2008 11:31 am

Kiek laiko pavaiksciojusi ezero pakrante, Bellai pasidare salta todel
ji nusprende gryzti i pili.
Dar karta apziurejusi ezera, mergina patrauke link pilie.
Atgal į viršų Go down
Keitė Smith
Pirmakursė (-is)
Keitė Smith


Pranešimų skaičius : 30
Registration date : 2008-12-29

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptyAntr. 12 30, 2008 11:25 am

Keitė atėjo ir atsisėdo po dideliu gluosniu kurio šakos buvo nulinkusios iki pat žemės.
Ji pasiemė gautą siuntinėlį ir išpakavo.
jame rado nedidelę knygą skambiu užrašu "Ką daryti kai ateina blogiausia"
Keitė išmetė iš rankų knygą ir pradėjo drebėti. Nejaugi mama man ją atsiuntė?Ne,negali būti.
Ji pažiūrėjo ar nėra jokio prierašo.Bet nieks nepasirašė.Knyga buvo atsiūsta nežinomo adresato.
Keitė apsidairė ir pasiėmusi knygą nubėgo į pilį.
Atgal į viršų Go down
Selli Stroudž
Kavinukės savininkė.Vampyrė
Selli Stroudž


Pranešimų skaičius : 196
Age : 37
Registration date : 2008-12-31

Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė EmptyTr. 12 31, 2008 10:20 pm

Selli priėjo prie ežero.Taip ramu buvo aplinkui.Selli nusiovė batus ir įmerkė į ledinį vandenį kojas.
Pasedėjus kelias minutes pasidarė šaltoka tad Selli išlipo iš vadens apsiovė batus ir nuėjo link pilies.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ežero pakrantė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežero pakrantė   Ežero pakrantė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ežero pakrantė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ežero gelmės.
» Paskirstymo testas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: ...Hogvartso apylinkės :: Ežeras-
Pereiti į: