Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas

Virtuali Hogvartso mokykla! Patirk neišdildomų nuotykių!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miško vidurys

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 07, 2008 1:04 pm

Čia daugiausia bisybių. Neik čia
Atgal į viršų Go down
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 07, 2008 3:15 pm

Bela būdama vampyriška " vegetarė' labai kentėjo. ji negėrė žmonių kraujo, per 300 savo gyvenimo metų ji suprato kad taip saugiausia. nors ir jautė žmonėms trauką ji gėrė tik gyvūnų kraują. Labiausiai jai patiko pumos. Greitos kaip ji pati. stiprios ir veržlios. Bela pradėjo bėgti. pribėgusi kažkokį gyvį ji šoko ant jo ir suleido dantis jam į kaklą, net nesigilindama kas čia per padaras. išgėrusi viską iki paskutinio lašelio ji atgalia ranka persibraukė lūpas ir pažvelgė į šalia gulintį gyvūną. Elnias. Ji tikrai buvo žvėriškai ištroškusi.
Pakilusi nuo šaltos ir drėgnos žemės Bela pradangino elnią ir apžvelgė savo krauju ištepliotus rūbus. Nuvaliusi juos lazdele ji nubraukė auksinius plaukus gaubiančius jos baltą, tobulą veidą. tada Bela apsisuko ir nuėjo pilies link.
Pagaliau ji numalšino alkį.
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:18 am

Elizabeth atėjo į mišką. Šiai vietai ji jautė kažkokią keistą trauką. Labai nustebo nepamačiusi nei vieno gyvo padaro, lyg visi būtų kažko išsigandę ir pabėgę..
Lizė neramiai apsižvalgė ir ėmė eiti mišku toliau.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:21 am

Bela šmėkštelėjo tarp medžių ir atsistojo merginai už nugaros. Tada tarė:
-Man sunku ir tu tą supranti. Apsispręsk ir man tai pasakyk.Ištark garsiai kuo ruošiesi tapti.Kam ruošiesi save pasmerkti.
Tada BelA žybttelėjo akimis ir tęsė:
-O gal tu nebenori?Išsigandai? Gyvenimas sunkus, o tų kurie turi pasirinkimą aš neskriaudžiu.Taigi?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:26 am

Liza apsisuko ant kulno.
-Aš ruošiuosi tapti vampyre,- tarė.- Sprendimo nekeičiu,- Elizabeth atsakymui žybtelėjo akimis Belai.- Taigi?- tarė ji. Žinojo kad gali nepavykti. Žinojo kad ko gero viso to gailėsis. Bet dabar jai niekas nerūpėjo. Tai nebuvo karštakošiškas sprendimas, šiukštu, Lizė daug apie tai mąstė. O dabar atėjo laikas.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:29 am

Rosalie pakraipė galvą ir taip tyliai kad joks paprastas žmogus neišgirstų tarė:
-Neišmanėlė.
Tada ji staigiai, netgi su vėjo gūsiu pakilo į orą ir metėsi ant Elizabeth. Suėmusi ją lediniais gniaužtais Rosalie Suleido dantis jai į ranką. Leisdama nuodus į Elizabeth Rosalie kankinosi ne ką mažiau nei jos auka. Mergina kratėsi ir raitėsi kol galiausiai nušoko nuo Elizabeth ir visa išmušta prakaito ėmė ją stebėti
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:41 am

Lizė pajuto deginantį skausmą žaizdoje. Jis pasklido po visą kūną. Jos oda nubalo, lyg jai staiga būtų pasidarius bloga. Keitėsi visa jos būtis. Kai Rosalie ją paleido ji nukrito žemėn. Netrukus viskas pradėjo slopti. Skausmas sumažėjo, Elizabeth pajuto savo naują būtį. Jos akys tapo ryškesnės migdolo formos ir pasidarė tamsiai rudos. Jos oda tapo balta kaip popierius, vienintelė nepasikeitusi vieta ko gero buvo ilgi plaukai, krentantys ant veido stambiomis garbanomis. Ji pakėlė akis į Rosalie.
-Dar kas nors ką turėčiau žinoti?- paklausė. įtraukusi oro į plaučius pajuto jos kvapą. O netoliese ganėsi pora stirnų. Elizabeth pajuto tą keistą jausmą. "Štai ką tai reiškia"- pamanė.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 9:47 am

-Aišku turėtum,-atkirto Rosalie:-Dabar turi eiti ir kirsti kiek telpa. Pirmyn Exclamation
Tai tarusi ji stumtelėjo Elizabeth link stirnų. vėliau pridurė:
-nepamiršk, ką suvalgai, ta užkasi. Aš rūpinuosi kad gyvūnų tankumas čia mūsų dėka nemažėtų, rūpinuosi jais, bet yra keletas tokių kurių nežudyk.Vienaragiai, vorai, kentaurai...Na,pati supranti. Na o dabar, pavalgykim,-šūktelėjo ji ir šoko ant stirnos,pakankamai vikriai kai buvo su aukštais kulniukais. tada mergina suleido dantis jai į kaklą ir po kelių minučių nuo gyvio nušoko. Tada pradangino kūną ir tarė:
-Kaip matai švaru ir gražu.Išmoksi neapsitaškyti, kitaip, valgyti elegantiškai,-ironiškai pabrėžė paskutinį žodį Rosalie.Tada mostelėjo ranką į kitą stirną kurią jau ankščiau rodė Betei
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:02 am

Ela išsišiepė. Ji staigiai ir ne mažiau vikriai šoko prie stirnos ir suleido dantis jai į kaklą. "Kraujas..."- buvo vienintelis dalykas jos galvoje. Baigusi paleido vargšą gyvį kristi ant žemės. Ji pažvelgė į savo rūbus. Ji ebuvo švarutėliai "Naujokėliam sekasi"- pamanė linksmai. Tada perbraukė pirštu per lūpas. Ant jų buvo likę kraujo. Nulaižė kraują nuo piršto ir paklausė:
-O paprasto maisto mas Negalime valgyti ar tiesiog nevalgome?- paklausė ji. [[aš šitos dalies taip ir nesupratau niekur xD]]
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:05 am

-Ecch, mes nevalgome...Su kuo čia tau palyginus...tai panašu lyg valgytum žemes. nemalonu..taigi to vengiame. be to...Na suprask, tu turi neišsiduot kad tokia esi taig...teks valgyti ir pudingus ir vištų šlauneles. tik nepersistenk..vėliau gali imti..Viduriuoti. na. pati laikui bėgant supradsi. nepaklausi dar vieno svarbaus klausimo> Kur mes renkamės?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:09 am

-Manyčiau kad čia miške,- tarė.- Bet abejoju ar ten bus įmanoma taip lengvai patekti,- išsišiepė.
Nužvelgusi Rosalie Ela šiek tiek stabtelėjo prie buteliuko ant jos kaklo.
-Gerai - kur mes renkamės? Ir kiek mūsų?..
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:15 am

rosalie kilstelėjo antakį:
-Iš karto žinojau kad tu gabi iki kaulų smegenų. taip tikrai tam padeda mano buteliukas. Tu tokį gausi. mes renkamės vampyrų buveinėje,-tarė ji;-Štai ateik pas mane,-Rosalie pamojo jai ranka prieiti. tada išsitraukė didelį sidabrinį peilį smaila geležte ir sugriebė tvirtai Elizabth ranką. Tada įpjovė į veną ir stebėjo begantį kraują. tada iš kažkur ištraukė tokį patį buteliuką kaip savo ir prilašino jį Elizabth kraujo. tada jį užkabino merginai ant kaklo ir lazdele apvedė aplink jį ratą. tada prakalbo:
-jį galėsi nusiimti tik tada kai busi prie buveinės. Deja kitaip jis bus tarsi prilipęs prie taves. Atėjusi į buveinę, t.y. didelį akmenį nusiimk jį ir užlašink ant akmens lašelį. tada įeik į vidų. Kraujo užteks keliems mėnesiams. Kai baigsis,ateik, pripildysiu. Viskas aišku?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:23 am

-Taip,- tarė Ela ir išsišiepė. Užuodė kažkur slankiojantį vilką.- Žinai, jei atleisi, ryt ilga diena,- tarė.- Einu dar pasistiprinti,- tarė ir išnyko. Tik retsykiais blykstelėdavo juodas siluetas ant aukšto medžio šakos.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:26 am

Rosalie nusikvatojo ir sumurmėjo;
-Mano mergytė.
Tada ji irgi pašoko ir apimta medžioklinio įsiūčio šoko į miško glūdūmą ir ilgai medžiojo. po kelių valandų ji vėl atsirado ten pat kur buvo ir pamastė kad galbūt palauks Elizabeth, nes matė kad šioji vis dar medžioja
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:30 am

Elizabeth greitai rado tą vilką. Jis buvo jaunas, stiprus ir gana protingas.
*Net gaila tokį žudyti* išsišiepė.
Greit prie jo prišokusi suleido ilgas iltis jam į kūną. Vilkas greit nustojo muistytis, o paskui sunežo. Pradanginusi jį, Ela pagavo dar porą gyvųmų ir taip pat juos apdorojo. Grįždama pamatė Rosalie.
-Tu visdar čia?- pklausė išsišiepus.- Ar jau čia?
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:34 am

|Rosalie atsakoai šyptelėjo:
-Jau čia. kiek nudobei? Aš 7..-llyg gėdydamasi pasakė Rosalie ir nusikvatojo. Tda ji nubraukė plaukus nuo veido ir pažvelgė į Elizabth laukdama jos atsakymo. vėliau Rosalie pamastė: Kaip gerai kad ji mano klane..man tikrai reikia tokių žmonių. Stiprių ir suoratingų.nekenčiu neišmanėlių.Matau kad ji bus tikra vampyrė.Šaunuolė
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:37 am

((Dankęę Very Happy))

-Aš gal kokius šešis,- susimąstė Ela.-Tiesą pasakius neskaičiavau,- išsišiepė.
Tada vėl pajuto tą keistą jausmą, lyg kas šnabždėtų.
-Sakei kažką?- nužvelgė Ros, kuri net lūpų nepravėrė.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:39 am

Rosalie pašoko ir tarė:
-ne ne...maldauju ne.. Eina šikt..-nusikeikė Rosalie ir vėl suriko:-Negi ir tu..negi ir tu gavai stebuklingą galią? Elizabeth...Tik nesakyk kad ir tu gali skaityti mintis..O Elizabeth. tai taip sunku. pasakyk, ar supranti ką aš galvojų. Ar žinai apie ką mastau?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:45 am

-Skaityti..?- nustebusią Elos minią pakeitė patenkinta.- Na iš pradžių girdėjau kažką apie klaną,- bandė prisiminti Ela.- Man reikia tokių žmonių.. Gera vampyrė..- Ela pakėlė galvą.- Labai jau neaiškiai viskas girdisi- tarė.- Tikiuosi su laiku tai pasitaisys. O dabar,- susikaupė Ela.- Jaučiu tik sumišimą. Neigima. Tu galvoji... Apie mane,- pažvelgė Ros į akis Ela.- O dabar gali pasakyt kas čia vyksta, gerai tai ar blogai ir ko tu tokia pašiurpus?
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:50 am

Rosalie prisėdo ant žemės ir pamojo Elizabeth prisėsti šalia.Tada ji pradėjo:
-Vampyrų nedaug. 50..Jie visi priklauso mano klanui, deja išsibarstę pasaulyje. Yra dar vienas klanas. Volutriai. 5. Jie pikti ir..nelabai draugiški. Taigi kiekvienas vampyras turi tam tikrą galią. tam tikrą dalyką kur yra geresnis už kitus. Supranti? Mano teorija rodo kad galia priklauso nuo to koks buvai ankstsniame gyvenime. Matyt tu buvai labai jautri aplinkinių mintims. Na, o aš... Aš šiek tiek skaitau mintis, bet pagrindinė mano savybė nujausti ateitį. kitaip sakant nuojauta. bet ji pernelyg subjektyvi. jeeigu žmogaus noras pasikeis ateitis taip pat keisis. Supranti?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 10:57 am

-Taip,- tarė susimąsčiusi Ela.- Taigi nori pasakyti kad aš mokėsiu gerai skaityti mintis?
Lizė visuomet turėjo šeštąjį pojūti ką galvoja kiti. Tuo viskas ir pasiaiškintų.
-Na, man tai neatrodo labai blogai,- valiūkiškai išsišiepė mergina.- Jau guvau bepradedanti nusivilti kad tai viskas,- pajuokavo.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 11:12 am

Rosalie rimtai pažvelgė į merginą ir tarė:
-nepažadu kad ši galia tau išliks, nepažadu kad tu gerai ją įvaldysi ir nepažadu kad kas nors jos š tavęs neatims, bet tu visada gali treniruotis, to niekas nedraudžia. na, aišku ne viskas. tu esi labai greita ir graži. Manau tai pakankamai daug galių pridėjus ir visus tuos burtažodžius, ar ne/ Nors mums jų kartais neprireiks,-tyliai pridūrė ji.
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 11:31 am

Ela sukluso.
-Mum tikrai pasisekė,- išsišiepė.-Bet tai galima pavogti? [Ne-e-e Crying or Very sad (xD)] Ir paskutinis klausimas - kiek laiko galim išbūti po... Maitinimosi, kad to... alkio apakinti nepultume žmonių?
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 11:36 am

-na, ilgiausiai dieną, dvi. Tikrai vėliau būtų pragaras jeigu būtum tarp žmonių. Gal dar pameni iš ankstesnio gyvenimo savo mėgstamiausią valgį. Taigi žinok būtų taip kad visi žmonės tau kvepėtų lygiai taip kaip jis. tai tikrai baisu. Viskas, absoliučiai viskas nepavalgius man kvepia trešnėmis.Žinai, tai vienintelis dalykas kurį prisimenu iš savo praeito gyvenim. Tai trikdo. ir..šiek tiek neįprasta. Supranti ką noriu pasakyti?
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys EmptySk. 12 14, 2008 12:05 pm

-Taip...- susimąstė Betė.- Na gerai, gana šnekėti depresiškomis temomis,- nusijuokė.- O ką mes veikiame be medžioklės?
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Sponsored content





Miško vidurys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško vidurys   Miško vidurys Empty

Atgal į viršų Go down
 
Miško vidurys
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Požemių vidurys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: ...Hogvartso apylinkės :: Uždraustasis miškas-
Pereiti į: