Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogvartsas

Virtuali Hogvartso mokykla! Patirk neišdildomų nuotykių!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įėjimas į buveinę

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:07 pm

-Taip, žinoma,- susitvardė nesurikusi Eli.- Tu tai matei, aš žinau, matau iš tavo akių... Žinojai kas vyksta, savo suknistose vizijose... Žinai, jis buvo vienas, man suknistai rūpintis žmogus, ir tau reikėjo jį atimti? Iš principo? Kremtiesi, taip? Pirma jį užkalbinai. Žinojai kad kažkas ne taip.. Turėtum prieš meluodama savo mintis užgniaužti..- Eli nuleido ašarotas akis.- Gal nori mane sudeginti? Tau ramiau bus, mažiau konkurencijos.. Ko čia išvis atlėkei? Gali grįžt į joglebį, man jūs neberūpit,- tarė Liz. Ir nors jai buvo isterija, galima buvo suprast, kad ji šneka tikrai rimtai.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:09 pm

Rosalie į viskč reagavo taip ramiai, nepriimtinai jos būdui. Ji suspaudė Elizabeth glįbyje, ji tikrai neištrūktų irr tarė:
-Brangioji Elizabeth, nieko aš nežinojau, ir tu taim žinai.
Tai tarusi ji glostį jai nugarą ir murmįjo:
-Viskas bus gerai.. Bus gerai..
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:16 pm

-Nieko gero nebus,- suriko El ir nustūmė Rosalie nuo savęs.- Nelies manęs,- sušnypštė.- Nenoriu tavęs matyti. Gali čia nevaidinti. Tai ne beviltiški kaltinimai. Viską matau tavo suknistoje makaulėje.. Nenorėk kad pratrūkčiau...- sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:18 pm

Rosali pratrūko:
-Mačiau jus kartu, bet maniau kad jis tik draugas. Elizabeth, išklausyk mane.
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:21 pm

-Taip? Tikrai? Kodėl turėčiau tavęs klausyti? Juolab kai tu manęs niekad nenori klausyti. Visada kalta ir bloga lieku aš. Taip, juk Rosalie, visada tokia vieniša vargšė, niekam ji nerūpi... O aš? Taip, mane visi myli, o man mažai, nuvilioju visus Ros vyrus ir kaltę suverčiu jai? Ar aš neteisi?!- Elizabeth jau stovėjo.- Susikišk tuos savo pasiaiškinimus kur nesutelpa...
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 4:23 pm

Rosalie apšoko:
-Kaip tu sužinosi kaip buvo jeigu neišklausysi> Elizabeth, jo makaulėj siaučia pūgos, jis apie tave net nepagalvojo. Jo mintyse buvau aš. Kodėl netiki? Aš niekada nieko nuo tavęs nenuviliočiau. Net musės
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 5:05 pm

-O man nerūpi... MANO mintyse tu visada galėjai jį pamatyti. Nepūsk arabų, gerai? Geriau jau nieko nesakyk, nekenčiu slidaus melo...- sumurmėjo ir vėl atsisėdo.- Gali aiškint ką nori, vistiek nieko neįrodysi.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Charlotte Blood
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Vampyrė.Klastūnyno Vadovė.
Charlotte Blood


Pranešimų skaičius : 390
Registration date : 2008-12-02

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 5:16 pm

Ros sutrypė kojomis ir tarė:
-aš gi tau sakius kad tavo minčių gyvenime neskaitysiu. Tai tavo asmeniškumas kurio neketinu pažeisti. Bet kiek girdėjau tu jautei jam simpatiją, maniau kaip draugui. Nesitikėjau kad jis tau tiek daug reiškia. ir negaliu aptikėti kad manimi netiki. Aš tau atleidau kai sakei kad Edwardas apie mane negalvojo. šitas gaidys apie tave mintyse net neužsiminė. Jo mintyse buvau tik aš ir niekas kitas. Net nesusimaščiau kad tu jį myli. Jeigu būtum per mūsų atvirumo valandėles tai apsakius aš laikyčiaus nuo jo toliau ir net apie jį negalvočiau. bet tu man nieko nesakei, negali manęs kaltinti, Elizabeth,-kalbėjo ji karštai. Galiausiai pralemeno:-tu gi žinai kad tu mano geriausia draugė ir myliu tave visa širdimi, niekada to norėdama nenuskriauščiau ir neįskaudinčiau. Aš to nenorėjau, aš nežinojau.. patikėk manim elizabeth
Atgal į viršų Go down
Danielle Black
Vampyrė.Profesorė
Danielle Black


Pranešimų skaičius : 283
Age : 39
Miestas : Negyvenu RPG forumuose x}~
Registration date : 2008-12-13

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyKv. 12 25, 2008 6:48 pm

Eliabeth sedėjo užsidengusi veidą rankomis. Ji nieko nesakė ir nieko negirdėjo. Staiga pakėlė galvą. Jos veidas atrodė toks kaip visada, bet akys degė keista ugnimi. Ji atsistojo. Nieko nesakė. Ir staiga... Dingo.
Atgal į viršų Go down
http://Kiauliasodis.eforum.lt
Selli Stroudž
Kavinukės savininkė.Vampyrė
Selli Stroudž


Pranešimų skaičius : 196
Age : 37
Registration date : 2008-12-31

Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 EmptyPen. 01 02, 2009 2:44 am

Selli priėjo prie buveinės įėjimo,kuris buvo didžiulis akmuo.Ji nusikabino buteliuką nuo kaklo ir atidariusi jį užlašino vieną lašelį.Vos tik lašelis pasiekė akmens paviršių akmuo dingo vietoi jo atsirado tunelis kuriuo Selli ir nuėjo.Vos ji dingo tunelyje akmuo vėl atsirado.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas į buveinę   Įėjimas į buveinę - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas į buveinę
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: ...Hogvartso apylinkės :: Uždraustasis miškas :: Vampyrų buveinė.-
Pereiti į: